მთავარიშინ დაბრუნებაროგორი ამინდი შენარჩუნდება დღეს საქართველოში
როგორი ამინდი შენარჩუნდება დღეს საქართველოში
21 დეკემბერს ქუთაისში +16 გრადუსი და უნალექო დღეა მოსალოდნელი, ღამით კი +9 გრადუსი იქნება. ოზურგეთშიც მზიანი დღეა მოსალოდნელი. დღისით +15 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +9. ბათუმშიც გამოიდარებს. დღისით ჰაერი +17 გრადუსამდე გათბება, ხოლო ღამით +10 გრადუსი დაფიქსირდება.
ფოთშიც უნალექო დღეა მოსალოდნელი. დღისით +17 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი +10 გრადუსია მოსალოდნელი. უნალექო დღეა მოსალოდნელი ზუგდიდში, სადაც დღისით ტემპერატურა +17 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +9 გრადუსია ნავარაუდევი. +15 გრადუსი და უნალექო დღეა მოსალოდნელი სოხუმშიც, ღამით +9 გრადუსი დაფიქსირდება.
მესტიაში დღისით +7 გრადუსი, ღამით კი -5 გრადუსი დაფიქსირდება. ამბროლაურშიც უნალექო დღეა მოსალოდნელი, ჰაერი +9 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი 0 გრადუსი დაფიქსირდება.
ჭიათურაში დღისით მზე და +13 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +3 გრადუსი. ახალციხეში დღისით ჰაერი +7 გრადუსამდე გათბება, ღამით კი ტემპერატურა -2 გრადუსამდე დაიწევს.
ბორჯომში უნალექო დღეა მოსალოდნელი. დღისით +10, ღამით კი 0 გრადუსი დაფიქსირდება. ბაკურიანში დღისით +5 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით -3 გრადუსი დაფიქსირდება.
გორშიც გამოიდარებს. დღისით +9 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამის განმავლობაში კი 1 გრადუსი დაფიქსირდება. ცხინვალში დღისით ჰაერს ტემპერატურა +8 გრადუსი იქნება, ღამით კი 0 გრადუსი დაფიქსირდება.
გუდაურში უნალაქო დღე და +5 გრადუსია ნავარაუდევი, ღამით კი ჰაერის ტემპერატურა -5 გრადუსი იქნება. ომალოში დღისით +2, ღამით კი -4 გრადუსი დაფიქსირდება.
უნალექო დღე იქნება ლაგოდეხში, სადაც ჰაერის ტემპერატურა დღის განმავლობაში +10 გრადუსი იქნება, ღამით კი +4 გრადუსი დაფიქსირდება. თელავში დღისით +9 გრადუსი დაფიქსირდება, ღამით კი 4 გრადუსია ნავარაუდევი.
გურჯაანშიც უნალექო დღეა. დღისით +10 გრადუსი, ღამით კი 3 გრადუსი დაფიქსირდება. სიღნაღში დღისით +8 გრადუსი მოსალოდნელი, ღამით 3 გრადუსი დაფიქსირდება.
უნალექო დღე იქნება რუსთავშიც. დღისით +10 გრადუსია მოსალოდნელი, ღამით კი +3 გრადუსი დაფიქსირდება.
თბილისში ჰაერის ტემპერატურა დღისით +10 გრადუსს მიაღწევს, ღამით კი +3 გრადუსი იქნება. დღე უნალექოდ ჩაივლის.
READ  საქართველოში მყოფი რუსების 30.5% უკვე ჩვენს რეზიდენტებად ითვლებიან და მათი ხარჯები საერთაშორისო მოგზაურობიდან მიღებულ შემოსავლებში აღარ შედის